Kişiye Özel Web Tasarımı

E-ticaret sistemine geçiş yapmak isteyen kişilere, bireysel site sahiplerine veya ürün- hizmet tanıtımı ve satışı yapmak isteyenlere özel web tasarım hizmetleri sunuyoruz.  Blog sitelerinden profesyonel satış sitelerine dek birbirinden şık sunumlarla kaliteli ve sağlam kurulumlar gerçekleştiriyoruz.

Web tasarım İstanbul firması olarak kurumsal tasarım hizmetleri de sunmaktayız. Logo tasarımları, marka tasarımları, sosyal medya sayfa tasarımları ve yönetimleri gibi pek çok alanda faaliyet göstermekteyiz.

Kurumlara Özel Web Tasarımı

E-ihracat siteleri, kurumsal firmalar, yeni işletmeler ile tüm kurum ve kuruluşlara, özgün sunumlarla web site hizmetleri sunuyoruz. Özel yazılımlar, özel kodlamalar ve en yeni programlar ile Şişli web tasarım hizmetleri sunuyoruz.

9 yorum

  1. Bir firma yetkilisi olarak makalenizdeki bilgileri çok beğendim bizleri çok güzel bilgilendiriyorsunuz. Yönlendirmeleriniz dogrultusunda bizlerde fikir ediyoruz ve kafamızda istediğimiz bilgiler netleşmiş oluyor. Firmanızın bu makalelerden bilgi amaçlı daha çok yazılmasını rica ediyoruz.

  2. Web sitesi hizmeti alanların daha çok firmalar olduğunu farkettim. Bu nedenle bu işlemimi sürekli olarak erteliyordum ki bu yazınızı farkedene dek. Web tasarım ajanslarının kişiye özel de hizmet verdiğini yeni öğrenmiş oldum. Umarım alacağım hizmetten memnun kalırım.

  3. Güzel bir müzik sitesi yapmaya çabalıyordum. Uğraşıp yapsam bile istediğim görünüme getiremiyordum. Ama sizin sayenizde herkese açık bir müzik sitem var ve bu site içerisinde birçok şık yanı var kullanışlı, kolay erişim, orjinal ve bana oturduğum yerde gelir sağlıyor. Mükemmelsiniz.

  4. Kendi web sitemi özelleştirmek istiyordum fakat nasıl yapabileceğim konusunda bir fikre sahip değildim. Makaleniz sayesinde nasıl yapabileceğimi anlamış oldum. Çok faydalı bir makale olmuş gereken bütün bilgiler anlatılmış.

  5. Bana sunmuş olduğunuz bu makale sayesinde artık İnternet de ticareti ilerleyebileceğim ayrıca kolay ve güvenli bir şekilde düzenleme yapa bilirim. logo, isim, iç tasarım gibi şeyler takıntı yapan biriyim ama artık değil sizin sayenizde teşekkürederim.

  6. Kendime bir web sitesi oluşturmak istiyordum fakat nasıl ve ne yapacağımı bilmiyordum. İnternette araştırma yaparken sizin makalenize denk geldim bu konu hakkında hiçbir fikrim yoktu ama makalenizi okuduktan sonra kendi web sitemi nasıl oluşturabileceğimi öğrendim çok faydalı bir yazı olmuş.

  7. Kendime özgü web sitesi yapmak istiyordum fakat bunun için araştırma yaptım ama hep tek sorunla karşılaştım istediğim site biraz karışıktı kimsede yapmak istemedi fakat sizin yazmdığınız bu makale sayesinde o tek sorun sildim. Teşekkürler.

  8. Kendime ayit bir sitem ve kafamdaki kurgu yu siteye dönüştürmek onunla başarı kazanmak istiyorum fakat önümde hep bir engel çıkıyor. Kişisel sitemi yapmak için çoğu siteelere girip çıktım. ama son gülen ben oldum sizin makalenizi okudum teşekkürler.

  9. Kendime yani şahsi bir sitem olsun isterim ama bu dönemlerde uğraşan kişi az ve güvenliksiz bir yatırım olduğu için zor du bu benim için ve araştırma yaptıktan sonra sizin makalinizi okudum bu güven problemi ve risk oranını sizin sayenizde sfıra indirdim.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*